ساخت پل عابر پیاده در روستای دوگنویر بشاگرد
ساخت پل عابر پیاده در روستای دوگنویر بشاگرد

فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان از اتمام ساخت پل عابر پیاده روستای دوگُنویر بخش گافر و پارامون بشاگرد خبرداد. فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان صبح امروز(۱۴ اسفند ماه) در جمع خبرنگاران، افزود: ساخت پل عابر پیاده روستای دوگُنویر بخش گافر و پارامون بشاگرد به پایان […]

فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان از اتمام ساخت پل عابر پیاده روستای دوگُنویر بخش گافر و پارامون بشاگرد خبرداد.

فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان صبح امروز(۱۴ اسفند ماه) در جمع خبرنگاران، افزود: ساخت پل عابر پیاده روستای دوگُنویر بخش گافر و پارامون بشاگرد به پایان رسید.

سرهنگ پاسدار حبیب سهرابی با بیان اینکه این پل به طول ۲۰ و عرض یک و نیم متر، در مدت ۱۰ روز ساخته شده است، اضافه کرد: هزینه ساخت این پل فلزی ۸۰ میلیون تومان است که ۶۵ میلیون تومان آن از محل اعتبارات قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان و بقیه با مشارکت دهیاری و مردم روستا تامین شده است.

وی خاطرنشان کرد: با ساخت این پل جمعیت ۴۰۰ نفری روستای دوگُنویر که با هر بارندگی رفت و آمد آنها با مشکل روبرو می شد، از مزایای آن بهره مند شدند.